18-jamkové ihrisko adventure golfu, prvé svojho druhu na SR. Hrá sa na greene vo veľkosti minigolfových dráh s golfovými puttermi a minigolfovými kladivkami a loptičkami v krásnom prostredí Malej Fatry, v rázovitej obci Zázrivá.
Rezort Golf Park Rajec nájdete v nádhernej a čistej krajine, ktorá je ako stvorená pre golf a golfový životný štýl. 9 - jamkové ihrisko má PAR 31 a celkovú dĺžku 1951m.
Cyklistické trasy - Žilinský kraj
Región Turiec
aa.jpg
Horný Turiec je obklopený nádhernými hrebeňmi, ktoré ponúkajú fantastické možnosti na bajkovačky s nekonečným množstvom šotolinových ciest, singeltrackov a výhľadov nielen na hory, ale aj na celú kotlinu Turca.
aa.jpg
Veľké prevýšenie na relatívne krátkej dĺžke a vyššia technická náročnosť robia trasu nadpriemerne náročnou.Počítajte s tým, že na absolvovanie tohto výletu budete potrebovať aspoň päť hodín,
aa.jpg
Nádherná cyklistická trasa s náročnejším stúpaním na Chatu pod Chlebom okorenená nádhernými výhľadmi a technickým zjazdom. Cyklotrasu je možné predĺžiť o výšľap na Snilovské sedlo
Región Horné Považie
aa.jpg
Náročná, ale veľmi pekná cyklistická trasa pre horské bicykle obsahuje prudšie stúpania (na krátkych úsekoch) a zjazdy na všetkých druhoch povrchu po širokých lesných cestách aj úzkych singletrackoch.
Región Liptov
aa.jpg
Okruh sa začína aj končí pri moteli Vlčí Dvor v osade Jazierce, vedie cez Vlkolínec a stáča sa pri Bukovine a v Ružomberku.
aa.jpg
Pekná cyklotrasa na Malužinú cez Jánsku dolinu a návrat cez Lipt. Hrádok na Bobrovec a popod horu do Žiarskej doliny a späť do Lipt. Mikuláša
aa.jpg
Cyklotrasa s náročnejším stúpaním na Veternú Porubu a krásnymi výhľadmi na Západné Tatry so zastávkou na salaši Žiar
Región Kysuce
aa.jpg
Novovybudovaný cyklochodník naprieč prekrásnou Bystrickou dolinou, ktorý vedie z Krásna nad Kysucou až do Novej Bystrice vhodný aj pre jazdu s cyklovozíkom.
Reklamy na stránke nedokážem ovplyvniť....sorry!!!
Flag Counter
Zdroj:okrem vlastných materiálov všetko ostatné zo svojej mailovej schránky.ak sa materiál dotkol niečich ochranných práv- napíšte mi a ihneď zjednám nápravu.ďakujem!!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one