stiahnuť (6).jpg
Fenomén v Japonsku, Číne a v Spojených Štátoch, kde už viac ako milón ľudí vyskúšalo aký je to pocit byť súčasťou hry sa dostal aj do Trenčína.

Číslo 13 je unikátna, intuitívna a interaktívna hra, kde tými musia hľadať záhadné stopy založené na rôznych príbehových líniach, aby vyriešili hlavolamy a unikli z Izby v časovom limite. Hráči sú donútený pracovať spolu ako tím, aby dokázali zdolať všetky nástrahy. GameMaster, ktorý je zodpovedný za priebeh hry, občas pomôže malou nápovedou.
images.jpg
Aktivity vo vzduchu
15.jpg_.._tandem.jpg
Neopakovateľný adrenalínový zážitok zo 60 sekundového voľného pádu, z výšky 4 000 metrov, z rýchlosti viac ako 200 km/hod. a 10 minútovej krásnej vyhliadky vám zabezpečí jedine tandemový zoskok padákom.
Túto jedinečnú možnosť skočiť si tandemový zoskok padákom máte na Letisku Trenčín a na Letisku Slávnica pri Dubnici nad Váhom. Podmienky tandemového zoskoku: - vek 8 - 99 rokov - váha do 115 kg - minimálna výška 120 cm - nie je nutné lekárske vyšetrenie - na zoskok je vhodná športová obuv a...
airman_28.jpg
Pôvodne iba vojenské, dnes civilné letisko v Trenčíne otvára brány širokej verejnosti. Je verejne prístupné 7 dní v týždni a okrem vyhliadkových letov, ktoré sa dajú absolvovať celoročne, poskytuje aj možnosti ubytovania a občerstvenia v podobe reštaurácie a baru.

Areál poskytuje aj možnosti dlhšieho relaxu celým rodinám s deťmi, k dispozícii je tu detské ihrisko a miesto na oddych, grilovanie či súkromný piknik. Raritou na Slovensku je, že sa lieta z betónovej udržiavanej dráhy. Vyhliadkové..
vyhliadkove_lety_0.jpg
Vyhliadkový let je silne emotívny, adrenalínový zážitok. Ide o krátky - 15 minútový vyhliadkový let spravidla v širšom okolí letiska vzletu.

Lietadlá, ktorými sa uskutočňujú vyhliadkové lety preletia počas predplatených 15 minút okruh s dĺžkou približne 35 km.
balon-top-RK.JPG
Nádhernú panorámu, krásne zážitky aj trochu adrenalínu si môžete vychutnať ak sa rozhodnete pre let balónom. Budete sa dotýkať voľného priestranstva z koša balóna.

Informácie o lete balónom - vyhliadkový let balónom trvá približne jednu hodinu odinu, podľa podmienok na pristátie. - lieta sa každý deň počas celého roka, v lete aj v zime, podmienkou je priaznivé počasie - štartuje sa ráno po východe slnka alebo 1 až 2 hodiny pred jeho západom - miesto na štart sa vyberá podľa smeru vetra...
a.jpg
Lanový park Tarzania na Brezine, nachádzajúci sa v blízkosti Trenčianskeho hradu, ponúkamnožstvo fantastických lanoviek a prekážky až do výšky 10 metrov. Ak obľubujete aktivity s patričnou dávkou adrenalínu a fyzickej námahy ste na správnom mieste. Čakajú na vás nezabudnuteľné zážitky
Kolumbus a zámorské objavy je ústrednou prednáškou v centre, ale vybrať si môžete aj interaktívny program „Marco Polo - po stopách slávneho cestovateľa“.
stiahnuť (1).jpg
Zámorské objavy a hľadanie nových svetov sú jednými z najatraktívnejších tém v histórii ľudstva. Rok 1 492 je spojený s menom moreplavca Krištofa Kolumba a jeho pokusov doplaviť sa do Ázie.
dá sa tu naučiť určovať smer podľa tzv. Jakubovej palice a Polárky a tiež viazať námornícky uzol. Na palube lode zažiť strhujúcu búrku, ako námorníci obsluhovalťnkormidlo lode a sťahovať hlavnú plachtu v dobovom oblečení.
stiahnuť (3).jpg
stiahnuť (4).jpg
Partizánska nemocnica vo Vetešovon jarku pripomína ťažké časy počas SNP v podjavorinskom kraji. Pripomína kruté boje za oslobodenie našej vlasti a snaží sa priblížiť ťažký život partizánov i ľudí v tomto období.
Asi v polovici cesty objavujeme tabuľu náučného chodníka "Michalovec", ktorý vedie lesným terénom s rôznymi typmi stromov. Dĺžku má 3 km a končí v Nárciách.
bunker.png
a.jpg
Príďte si zajazdiť do prvej krytej motokárovej haly v strednej a východnej Európe. Najbližšie takéto haly sa nachádzajú vo Francúzsku a Švajčiarsku. V hale dlhej 260 metrov a širokej 10 metrov sa dá jazdiť na deviatich elektrických motokárach.
a.jpg
znie to neuveriteľne, ale na Nový Zéland netreba cestovať cez pol zemegule. Stačí nájsť dedinku Modrová, ktorá sa nachádzaneďaleko Nového Mesta a v nej navštíviť unikátnu novozélandskú farmu "Zoofarma New Zealand".
Na rozľahlom pozemku v dedinke Modrová nájdete unikátnu novozélandskú farmu s typickými novozélandskými zvieratami, ktoré sú dovezené z rôznych kútov sveta. Napr. burské kozy z Afriky, ťavu dvojhrbú z Ázie, tasmánske klokany a pštrosy emu z Austrálie, škótsky horský dobytok z Európy, lamu krotkú z Južnej Ameriky, ovce Rommey z Nového Zélandu, bizóna amerického a mnoho ďalších.
V sezóne (1.4. do 31.10.) možno každý deň okrem pondelka naživo pri lietaní pozorovať: orly skalné, orly stepné, belane tundrové, myšiaky lesné, sokoly rárohy, sokoly tmavé, sokoly myšiare, a iné dravce.
V areáli hradu Červený Kameň sa nachádza Sokoliarsky dvor “Astur”, kde sa počas sezóny prezentujú letové ukážky dravcov. Je to najväčšia expozícia dravcov na Slovensku.
Reklamy na stránke nedokážem ovplyvniť....sorry!!!
Flag Counter
Zdroj:okrem vlastných materiálov všetko ostatné zo svojej mailovej schránky.ak sa materiál dotkol niečich ochranných práv- napíšte mi a ihneď zjednám nápravu.ďakujem!!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one