Zelená voda - Nové Mesto nad Váhom
Areál Zelená voda je výbornou voľbou pre Vašu letnú dovolenku. Nachádza sa 2 km od Nového Mesta nad Váhom a z hľadiska dopravnej dostupnosti je lokalita sprístupnená blízkou diaľnicou, ale aj autobusovou či železničnou stanicou. Areál a blízke okolie poskytuje množstvo príležitostí na trávenie voľného času a oddych.
Stará Turá - Dubník
Rekreačná oblasť Dubník leží v malebnom údolí. Je vybudovaná okolo vodnej nádrže Dubník v ktorej dominuje v strede nádrže romantický ostrovček. Je výbornou voľbou pre Vašu letnú dovolenku.
VODNÁ NÁDRŽ SĹŇAVA
3770-slnava.jpg
Na vyhlídkovou plavbu se můžete vydat lodí kotvící u Kolonádového mostu v Piešťanech. K dispozici jsou dva autokempy - Sĺňava a Loděnice, několik penzionů a hotelů, půjčovny sportovních potřeb a řada doplňkových služeb
Stará Myjava
Nitrianske Rudno
1546_v.jpg
Camping sa nachádza priamo na brehu priehrady pri obci Nitrianske Rudno, v údolí medzi Strážovskými vrchmi, vytvárajúcimi unikátnu siluetu "spiaceho mnícha" a pohorím Magura, len 12 km od kúpeľného mestečka Bojnice s jedinečným Bojnickým zámkom a najväčšou ZOO na slovensku.
Bazén Grand Trenčianske Teplice
grandtrenciansketeplice5.jpg
Celonerezový bazén Grand je navrhnutý ako viacúčelový, s tromi plaveckými dráhami a oddychovou zónou. Spĺňa tie najnáročnejšie požiadavky.Súčasťou hlavného bazénu je aj menší relaxačný bazénik, s pôdorysom kruhu. Po jeho obvode je vytvorená atrakcia „rýchla rieka“. Oba bazény možno využívať po celý rok
FUNNY PARK Piešťany
DSC9148-150x150.jpeg
Nový nafukovací akvapark v Piešťanoch.

V celom areáli je pieskový podklad,
Kúpalisko EVA Piešťany
Kúpalisko s kapacitou 1500 návštevníkov sa nachádza na Kúpeľnom ostrove. Má dva bazény - vonkajší 50-metrový bazén so skokanským mostíkom a krytý 25-metrový (momentálne mimo prevádzky).
Termálne kúpele Malé Bielice Partizánske
Malé Bielice, v ktorých sa areál nachádza, je kľudnou, okrajovou štvrťou mesta Partizánske, ležiacou 60 km od moravsko-slovenskej hranice (prechod Malý Hrozenkov) priamo na trase Nitra-Prievidz
Kúpalisko Dúha Partizánske
Letné kúpalisko Dúha s celoročnou prevádzkou sa nachádza pod lesom v blízkosti športovej haly a zimného štadióna.
Vodný svet pri Sebedraží
Verzia pre tlač
Vodný svet Sebedražie predstavuje novovytvorený prírodný areál oddychu, ktorý je vhodný práve pre vás na príjemné posedenie ale i množstvo športových aktivít.
Termálne kúpalisko Čajka
Na termálnom kúpalisku Čajka v Bojniciach nájdeme 2 detské bazény, plavecký bazén (50m) a zážitkové bazény. Teplota termálnej vody je okolo 28°C.
Aktívny oddych umožnia ihriská, na ktorých je možné zahrať si volejbal, futbal či obrý šach. Z kúpaliska je tiež pekný výhľad na Bojnický zámok.
Reklamy na stránke nedokážem ovplyvniť....sorry!!!
Flag Counter
Zdroj:okrem vlastných materiálov všetko ostatné zo svojej mailovej schránky.ak sa materiál dotkol niečich ochranných práv- napíšte mi a ihneď zjednám nápravu.ďakujem!!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one