Cyklistické trasy - Trenčiansky kraj
kk.jpg
Ak sa postavíte na námestie v Novom Meste a pozriete sa ktorýmkoľvek smerom, vidíte hory. A na každý jeden vrchol, kopec alebo hrebeň sa dostanete pri troche tréningu v sedle vášho bicykla. Stúpania sú plynulé, takže sa nedostanete do situácie,
keď musíte zosadnúť a bicykel tlačiť – ako vo väčšine lokalít Slovenska, kde hory zväčša stúpajú v príkrych svahoch.
kk.jpg
Náročná trasa hrebeňom Považského Inovca je určená zdatnejším cyklistom. Ak budete chcieť aj niečo vidieť (rozhľadňa Marhát, hrad Tematín) a dať si nejakú prestávku, počítajte približne s poldňovým výletom.
kk.jpg
Vtáčnik 1346m. Cyklotrasa na dominantu a azda najznámejší vrch na Hornej Nitre
Lyžiarske strediská v blízkosti Nového Mesta nad Váhom
ski centrum kalnica
01.01.2015_09.00.00.jpg
Stredisko sa nachádza cca 5 km od diaľnice D1, tým sa zlepšil prístup pre návštevníkov z viacerých oblastí Slovenska, prípadne Českej rep., Rakúska, Maďarska i Poľska.
Lyžiarske stredisko Bezovec
LV50020150116_155810_0.jpg
V roku 2006 bolo naše stredisko ocenené troma hviezdičkami, čím sa potvrdilo jeho popredné postavenie medzi lyžiarskými strediskami na Slovensku. Stredisko nesie názov podľa vrchu Bezovec, ležiaceho v nadmorskej výške 748 m. K dispozícii sú štyri technicky zasnežované (1 600 m) a dve čiastočne zasnežované, denne upravované lyžiarske zjazdovk
Lyžiarske stredisko Veľká Javorina
velka-javorina.jpg
Stredisko poskytuje ideálne možnosti pre rodinné lyžovanie, sú vhodné pre začiatočníkov ako aj pokročilých lyžiarov. Lyžiarske svahy a 4 vleky sa nachádzajú v blízkosti parkoviska pri Holubyho chate.
GOLFOVÉ IHRISKO PIEŠŤANY
Počiatky golfu v Piešťanoch predstihol o dva dni začiatok I. svetovej vojny. Ihrisko bolo slávnostne otvorené 26.července 1914 na Kúpeľnom ostrove.
Reklamy na stránke nedokážem ovplyvniť....sorry!!!
Flag Counter
Zdroj:okrem vlastných materiálov všetko ostatné zo svojej mailovej schránky.ak sa materiál dotkol niečich ochranných práv- napíšte mi a ihneď zjednám nápravu.ďakujem!!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one