Ubytovanie v historických stanoch, streľba z luku, kuše, jazda na koni, sokoliari, stredoveké jedlá a iné atrakcie sú lákadlom, za ktorým sa oplatí prísť. Súčasťou tábora je kapitánsky domček – stredoveká krčma
Lanový park Veveričí park - Štrbské Pleso pozostáva z dvoch druhov tratí, a to pre detí a pre dospelých. Trať pre dospelých je postavená z 25 lanových prekážok umiestnených na stromoch vo výške cca 5 m, je dlhá 320 m. Počas prelezu si okrem značnej dávky adrenalínu užijete aj výhľad na štíty Vysokých Tatier.
538-Spider Park (1).JPG
Lanový park, ktorý sa nachádza neďaleko Belianskej jaskyne, je zárukou adrenalínového zážitku. Ponúka trasu zdolávanú lezením po lane s dĺžkou 250 metrov a s prekážkami vo výške až 6 metrov nad zemou. V areáli sa okrem toho nachádzajú aj trampolíny či iné zábavné atrakcie
a.jpg
je adrenalínová atrakcia v Tatranskej Lomnici pre malých aj veľkých návštevníkov. Nachádza sa neďaleko autobusovej stanice na tzv. Slnečnej lúke.
Trať je dlhá takmer pol kilometra s celkovým prevýšením 50m a 12-timi zákrutami. V prevádzke je celoročne
a.jpg
Adrenalínová atrakcia ponúka jazdu na horských kolobežkách na trati z Hrebienka až do Starého Smokovca po asfaltovej cestičke vyhradeným pruhom pre bicykle a kolobežky.
a.jpg
1839875_harlekyn.jpg
Dubnícke opály pochádzajú zo svetoznámeho náleziska v Slanských vrchoch pri Prešove z lokality medzi obcami Zlatá Baňa a Červenica. Zlaté časy prežívali Dubnícke opálové bane v rokoch 1845 až 1880, kedy bol ich nájomcom viedenský klenotník Solomon Goldschmidt. Práve Goldschmitovcom sa podarilo opály uviesť na svetové klenotnícke trhy. Z Dubníka pochádza najväčší kus drahého opálu na svete – našli do v roku 1775 v koryte Oľšavky. Má úctyhodnú dĺžku 13 cm a hmotnosť 594 g (2 970 karátov). Pre svoju hru s farbami dostal meno Harlekýn a dnes je uložený v Prírodovedeckom múzeu vo Viedni.
Reklamy na stránke nedokážem ovplyvniť....sorry!!!
Flag Counter
Zdroj:okrem vlastných materiálov všetko ostatné zo svojej mailovej schránky.ak sa materiál dotkol niečich ochranných práv- napíšte mi a ihneď zjednám nápravu.ďakujem!!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one