s.jpg
Veľká Domaša je pýchou východného Slovenska. Má rozlohu 15 km2 a zadržiava vodu s objemom 185 mil. m3. Nádrž vznikla kvôli nedostatku pitnej vody, ale o priehradu každoročne prejavujú záujem milovníci kúpania, vodných športov a vďaka množstvu rýb sa Domaša teší aj obľube rybárov.
s.jpg
Zelená oáza osvieženia. Takto už na prvý pohľad pôsobí v horúcich letných dňoch biokúpalisko pri Snine.
Skrýva sa v prírode medzi stromami, ktoré kedykoľvek poskytnú chládok. Priezračnú pramenitú vodu čistia výlučne rastliny a riasy. Areál ponúka široké možnosti športového vyžitia „Našim ťahákom je prírodná voda, ktorá nespôsobuje alergie. Pochádza z prameňa v chránenej oblasti Morské oko,“ hovorí vedúci Štefan Čus.
Tyrkysové jazierko vzniklo v bývalom kameňolome, kde sa našla skamenelina 5 metrov dlhej ryby, preto bolo ťažba zastavená. Zároveň došlo k zaplaveniu kameňolomu spodnou vodou a vytvoreniu jazierka, ktoré svojou scenériou pripomína Plitvické jazerá. Beňatina sa nachádza v okrese Sobrance medzi dedinami Beňatina a Inovce.
V aquaparku Aquacity Poprad, ktorý sa rozprestiera iba 500m od mesta Poprad, zažijete príjemné chvíle plné zábavy či už ste dospelý alebo dieťa. Pre veľký počet wellness a iných služieb v areáli sa stal ideálnym miestom na strávenie pekných chvíľ s rodinou alebo priateľmi. V okolí aquaparku sa nachádza mnoho zaujímavostí, hneď za rohom je slovenské najkrajšie a najväčšie pohorie Tatry, ktoré je ako stvorené na turistiku
je jedinečné svojou stredomorskou architektúrou, živými palmami a slanou vodou.

PLAZA BEACH Solivar – Exotika na Slovensku

- reštaurácia (kapacita 120 osôb) s bowlingom a letná terasa (kapacita 150 osôb)Čítajte viac: http://sportoviska.zoznam.sk/plavanie-vodny-sport/presovsky/plaza-beach-solivar-kupalisko-presov#ixzz3Qt8Uah54
Reklamy na stránke nedokážem ovplyvniť....sorry!!!
Flag Counter
Zdroj:okrem vlastných materiálov všetko ostatné zo svojej mailovej schránky.ak sa materiál dotkol niečich ochranných práv- napíšte mi a ihneď zjednám nápravu.ďakujem!!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one