V prekrásnej prírode sa nachádza golfový areál Black Stork, ktorý ponúka profesionálne 27-jamkové ihrisko, 4-hviezdičkový hotel International len pár metrov od odpaliska prvej jamky a Lomnicky golfový klub.
Cyklistické trasy - Prešovský kraj
Región Šariš
aa.jpg
Nie technicky náročné prešovské single spolu aj s legálnym singletrackom stavaným pod záštitou SloMBy, kde si každý príde na svoje..
aa.jpg
Najfajnovejšie bikové pojazdenie v okolí Prešova - Slánske vrchy, Zbojnícke skaly, žltá značka...
aa.jpg
Kojšovská hoľa sa nachádza vo Volovských vrchoch a meria 1 245,7 m n. m. Vypína sa medzi obcami Kojšov, Opátka, Zlatá Idka a Prakovce, približne 16 km západne od Košíc. Je to výrazný hôľny vrchol s kruhovým výhľadom na okolie.
Región Spiš
aa.jpg
Novovybudovaný asfaltový cyklochodník zo Spišskej Belej do Tatranskej Kotliny
aa.jpg
Dolina Zeleného plesa bola dlhé roky obľúbenou destináciou predovšetkým peších turistov. Posledné roky sa však teší aj čoraz väčšej návštevnosti bikerov, a to nielen z rôznych kútov Slovenska, ale aj z okolitých krajín
aa.jpg
Bachledova dolina je súčasťou obce Ždiar v Belianskych Tatrách a leží v nadmorskej výške 820 až 1 160 m n. m. Od Popradu je vzdialená asi 37 kilometrov. Obľúbené zimné lyžiarske stredisko Ski Bachledova sa počas leta mení na Sun Bachledova a je vyhľadávaným miestom bikerov.
aa.jpg
Okrem fascinujúcej hradnej zrúcaniny tu uvidíte aj krajinu ako z Pána prsteňov.
aa.jpg
Výborný terén, príjemní ľudia – vyskúšajte!
aa.jpg
Cyklotrasa (tzv. osmičkový okruh) s kratšími, ale peknými zjazdami z Popradu cez Smolnícke sedlo do Lupošnej doliny, Šuňavy a späť
aa.jpg
Cyklistická trasa, pri ktorej si zamakáte na Popradské pleso, potom navštívite Jazierka lásky a zakončíte pri najnavštevovanejšom Štrbskom plese. Bez väčších problémov to zvládnete aj s cyklovozíkom.
aa.jpg
Nenáročná a veľmi obľúbená trasa z Popradu cez Lopušnú dolinu do Svitu vhodná aj pre deti
aa.jpg
Pekná cyklotrasa vedúca z Popradu do Tatr. Lomnice cez Mlynicu a Starú Lesnú s niekoľkými peknými vyhľadmi na Vysoké Tatry
Reklamy na stránke nedokážem ovplyvniť....sorry!!!
Flag Counter
Zdroj:okrem vlastných materiálov všetko ostatné zo svojej mailovej schránky.ak sa materiál dotkol niečich ochranných práv- napíšte mi a ihneď zjednám nápravu.ďakujem!!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one