Cyklistické trasy - Bratislavský kraj
kk.jpg
Náročný okruh s východiskovým a záverečným bodom v Pezinku si môžete uľahčiť, ak využijete obchádzku hrebeňa zo sedla Javorina. Ak si však trúfate, ťažší variant vás odmení peknými výhľadmi na okolie. V závere trasy si každý užije zjazd do Pezinka.
kk.jpg
Cyklotrasa Kelly's Green Bike Tour vedie tými najkrajšími oblasťami Malých Karpát. Bola zostavená tak, aby ste si užili tak stúpania, ako aj zjazdy a najrôznejšie druhy povrchov či lesov
kk.jpg
V okolí Devínskych Karpát je viacero možností bezplatného parkovania na miestach, kde sa začínajú cyklotrasy vedúce k masívu Devínskej Kobyly.
Lyžiarske stredisko Pezinská Baba sa nachádza na hrebeni Malých Karpát vo výške 527 m.n.m. 12 km od okresného mesta Pezinok. V stredisku je v prevádzke v súčasnosti päť vlekov na troch zjazdových tratiach. Celková inštalovaná hodinová kapacita OHDZ je 3120 osôb za hodinu pri dĺžkach zjazdových tratí 500, 700 a 1000 m. V stredisku sú trate pre bežecké lyžovanie v dĺžkach 1,2, 5 km a sánkarská dráha.
Bobová dráha v Bratislave je situovaná na Kolibe pod televíznou vežou Kamzík. Je vhodná pre rodiny s deťmi, letné tábory, nadšencov adrenalínu alebo pre tých, ktorí sa chcú odviazať, vypnúť a trocha zabaviť. V prevádzke je v letnej sezóne denne od 10,00 od 18,00 hodiny
Reklamy na stránke nedokážem ovplyvniť....sorry!!!
Flag Counter
Zdroj:okrem vlastných materiálov všetko ostatné zo svojej mailovej schránky.ak sa materiál dotkol niečich ochranných práv- napíšte mi a ihneď zjednám nápravu.ďakujem!!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one